2022 KPSS Matematik Video Eğitim Seti TR Akademi Yayınları

2022 TR Akademi KPSS Matematik Görüntülü Eğitim Seti ÖSYM’nin son müfredatına göre hazırlanmıştır. Kamu Personeli Seçme Sınavlarında yüksek standart sapma değerine sahip Sayısal Mantık dersi de Matematik Eğitim Seti’nin içerisinde yer almaktadır.  KPSS Matematik Eğitim Setimizde Konular temelden başlanarak detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bu setle KPSS’ye hazırlandığınız takdirde kısa zamanda başarılı olabilirsiniz. TR Akademi KPSS Matematik Eğitim Seti’ni almadan önce yandaki videoya tıklayarak tüm demo videolarımızı izlemenizi tavsiye ederiz. Demo videolarında da göreceğiniz üzere çekimler HD kalitesinde gerçekleştirilmiştir. Bu sayede dersleri net ve anlaşılır biçimde izleyebilirsiniz.

KPSS Matematik Video Eğitim SetiKPSS Matematik Görüntülü Eğitim Seti windows işletim sistemine ait bilgisayarlarda çalışmaktadır. Dersler 16 GB USB içerisinde sizlere iletilecektir.

Eğitim Seti içerisindeki videoları size 16 GB lık (Metal Kingston) kaliteli usblerde gönderiyoruz. Kendi logomuzu bastığımız çin malı usbler yerine maliyetten kaçınmayarak sizlere kaliteli usbler içerisinde tüm videoları gönderiyoruz. Usb kullanımını anlatan videomuz set içerisinde sizlere gelecektir.

Alanında yılların deneyimine sahip youtube sitesinin fenomen matematik hocalarından uzman hocamız Savaş DAVAZ , KPSS matematik eğitim setindeki dersleri öğrencilerimizin kolay anlayacağı şekilde detaylı olarak akılda soru işareti kalmayacak şekilde püf noktaları ile anlatmaktadır. Sistemli bir şekilde çalışarak seti bitirdiğiniz taktirde Akademik Lisansüstü Eğitim Sınavında matematik bölümünü rahat bir şekilde full yapabileceksiniz. Hocamızın her kalıptaki soru çözümleri ile desteklediği konu anlatımı ile karşılaşabileceğiniz soruları kolay bir şekilde çözdüğünüzü göreceksiniz.

  • KONU ANLATIMI VE SORU ÇÖZÜMÜ BİR ARADA
  • KPSS Matematik eğitim seti güncel olarak hazırlanmıştır.
  • Görüntülü eğitim setiyle KPSS’ye düşük maliyetle, kısa zamanda ve kolayca hazırlanabileceksiniz.
  • KPSS Matematik eğitim seti sıfırdan anlatıldığı için derslere yeni başlayanlar ve bilmeyenler için de uygun olarak hazırlanmıştır.
  • DVD içeriklerini aşağıdaki konu listesi bölümünden görebilir ve konu isimlerine tıklayarak o konudaki video derslerin bir kısmını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Ürün Satış Linki :

https://trkitapmerkezi.com/kpss-matematik-video-egitim-seti/

 

Video Eğitim Seti Değerlendirme
100%
Başarılı
  • Soruların Orijinallik Seviyesi
  • Video Çözünürlük Kalitesi
Bir Cevap Bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmamaktadır.