İzmir Yargı Akademi

İzmir KPSS, ALES, DGS, GYS, YDS, AÖF Kursları

Yargı Akademi Eğitim Kurumları Türkiye’de 2002 , İzmir’de 2005 yılından günümüze kadar öğrencilerin kariyer basamaklarına atanması ve görevde yükselmeleri ile ilgili sınavlara ilişkin yayıncılığı, kurs programlarını “kurumsal ve sistematik” biçimde düzenleyen ilk ve en köklü kurumdur. KPSS, ALES, DGS, GYS, YDS, AÖF gibi alanlarda etkinliklerde bulunmaktadır. Bu alanlarda başarı odaklı hizmet alanları ile Türkiye’de 80 adet şubesi bulunan, bununla birlikte yaklaşık 110 kuruma da teknik destek veren bir merkez haline gelmiştir.

İzmir Yargı Akademi Eğitim Kurumları Türkiye’de sınavlara hazırlık ve akademik kariyer edinme sürecinde bulunan tüm öğrencilere oluşturmakta olduğu sınav odaklı yayınları, akademik ve özgün öğretim sistemleri ile yardımcı olmaktadır. Yüz binlerce bireyin kariyer edinmesine, mesleğe başlamasına önemli katkıda bulunmaktadır. Sınav sistemlerinin yapılandırmasında ve uygulanmasında basın, yayın ve tüm kamuoyu için yönlendirici referans kaynağı olmuş alanında Türkiye’nin en güçlü kurumu haline gelmiştir.

İzmir Yargı Akademi Eğitim Kurumları olarak; uygulamakta olduğumuz akademik ve özgün öğretim sistemlerinin yanında teknolojinin eğitim olanaklarından faydalanarak sunduğumuz uzaktan eğitim hizmetleri ile öğrencilerin gelişimine tam katkı sunmakta ve “başarı odaklı” bir kurum olma yolunda ilerlemekteyiz.

İzmir Yargı Akademi Eğitim Kurumları ülkemizin bilimsel, kültürel, sosyal, spor ve sanatsal alanlardaki gelişimine de gerekli desteği vermenin ve sürece önemli katkılarda bulunmanın gururunu yaşamaktadır.

İzmir Yargı Akademi olarak Misyonumuz

Eğitim ihtiyacı olan kişi ve kuruluşların sürekli gelişimi ayrıca başarıya erişmeleri için bu kişilere ve kuruluşlara eğitim, araştırma, yayın ve danışmanlık hizmetlerini, öğrenme odaklı yaklaşımlarla sunmak. Böylece Türkiye’de bir başarı klasiği olmaktır.

İzmir Yargı Akademi olarak  Vizyonumuz

Değişime ve gelişimlere hızla uyum sağlayan, dinamik ve ileri görüşlü bakış açısı ile başarıyı hedefleyenlerin tercih ettiği Türkiye’de önde gelen eğitim merkezleri arasında misyonumuzu koruyarak öncü bir merkez olmaktır.

İzmir Yargı Akademi olarak Değerlerimiz

  • İnsan Odaklı Olmak
  • Öğrenmeyi Öğrenmek
  • Bilimsellik
  • Dürüstlük ve Güven
  • Ekip Çalışması

1 Yorum
  1. Mustafa says

    Ben hayatımda bu kadar düzeni olmayan öğrencilerden bi haber eğitimden anlamayan kalitesiz bir dershane görmedim. Geçen yılki tüm benim ile beraber olan öğrencilere sorun hiç bir işe yaramayan dershane olduğunu göreceksiniz. DGS adına bu konuştuklarım fakat diğerlerinde de iyi olduğunu sanmıyorum. Öğrencilerin ne yaptıklarından haberleri bile yok.

Bir Cevap Bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmamaktadır.