Eyfel Estetik Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Genç ve güzel görünmek kadın veya erkek ayırım gözetmeksizin herkesin en doğal hakkı. Dolayısıyla hangi yaşta olursanız ortaya çıkan estetik sorunlarınızın giderilmesinde iddialı ve deneyimli bir merkeze ihtiyacınız var. Bizlerin bu alanda önemli bir misyon üstlendiğimizi hemen belirtmek isteriz. Elbette sizinle tanışarak ayrıcalıklı hizmetlerimizi sunma fırsatını profesyonel ekibimize vereceğinizi umuyoruz.

Geçmiş yıllarda özellikle kadınlar Kuaförlerde çok fazla zaman harcayarak çeşitli işlemler yaptırmaktaydı. İlerleyen teknoloji ile beraber son zamanların en çok talep gören mesleği güzellik uzmanlığı daha fazla ilgi görmeye başladı. Bu durumda da güzellik merkezleri ile sıkça karşılaşılmaktadır. Güzellik merkezinde yapılan işlemler daha çok cihazlar ile yapıldığı için kişi kendini özel hissetmeye başladı. Hali hazırda hala kuaförlerde işlem yaptırılmaya devam edilmektedir. Bunun yanı sıra güzellik merkezlerinde zayıflamadan kırışıklık giderici işlemlere kadar hijyenik ortamlarda hizmet verilmektedir. Güzellik merkezleri gün geçtikçe sayısını arttırarak hatta kuaför hizmetini de dahil ederek hizmete devam etmektedir. Birçok ilde güzellik merkezleri oldukça ilgi görmektedir. Uzman kadromuz ile hijyen koşullarına uyarak siz değerli müşterilerimizden büyük ilgi görüyoruz.

MiSYONUMUZ

Bakırköy estetik ve güzellik merkezleri açısından Türkiye’nin merkezi konumuna sahiptir. Yurt dışından gelen bir çok turist güzellik işlemlerini Bakırköy ilçesinde gerçekleştirmektedir. Kişi kendini nerede rahat hissediyorsa orada işlem yaptırmaktan keyif almaktadır. Dolayısıyla uzun süre güzellik merkezi değiştirmeden aynı yerde hizmet alınmaya devam edilmektedir. Bu durumda güven oldukça önemlidir. Yapılan işlemlerin üçüncü kişilere paylaşılmadan mahremiyet ön planda tutularak hizmet verilmesi ana ilkelerden biridir. Eiffel Estetik ve Güzellik Merkezi olarak gün geçtikçe müşteri memnuniyeti sebebiyle daha fazla ilgi görmekteyiz. Doğru ve güvenilir bir hizmet kişinin kendini daha rahat hissetmesini sağladığı için güzellik merkezinde olan tüm işlemlerden faydalanmak isteyebilir. Güzellik salonları verdikleri hizmetleri talebe göre artırdığında çok daha fazla müşteri talebi ile karşılaşacaktır. Müşteri ön planda tutmak doğru servisin yapılmasında yardımcı olur. Bakırköy güzellik salonu yani Eiffel Estetik ve Güzellik Merkezi olarak proaktif çalışma felsefemiz, müşteri memnuniyeti misyonumuzla sizlere en iyi hizmeti vermek çabası içerisindeyiz.

VİZYONUMUZ

Günümüzde birçok güzellik merkezi hakkında her gün farklı haberler çıkmaktadır. Teknoloji ile beraber yürüyen güzellik sektörü vazgeçilmesi zor kurallar içinde işletilmelidir. Bakırköy güzellik merkezi özelliklerinde bakıldığında cilt yenileme, zayıflama, kırışık giderme, cilt bakımı, ağda ve lazer epilasyon, akne tedavisi, gözenek tedavisi, kalıcı makyaj, kıl tekniği ile kaş, dermapen pasif Jimnastik, presoterapi vb diğer işlemler bir arada yapılmaktadır. Önemli olan yapılan işin hijyen kurallarına uygunluğudur. Bakırköy güzellik salonu açısından oldukça zengindir. Bu durumda kişi tamamen kendi tercihine göre hareket ederek işlem yaptırmaktadır. Güzellik merkezlerinde hijyen ön plana çıkarıldığı zaman daha sağlıklı ve doğru hizmet etmeye devam edecektir. Bizler sizlere en hijyen koşullar son teknoloji ile hizmet sunma çabası içerisindeyiz ve uzmanlarımızla sağlığını ön plana alarak.

Haftanın Her günü Hizmet Vermekteyiz. Sizleri Aramızda Görmek Sizlere Hizmet Vermekten Onur Duyarız Esenlikler Dileriz…

Bakırköy Eyfel Lazer Epilasyon Polikliniği

Zeytinlik Mahallesi, Fahri Korutürk Caddesi, Aytek Han No:3, Yakut Sk. No:5-6, 34140 Bakırköy 1. Noter Üst Katı Bakırköy / İstanbul Tel.: 0 (212) 466 42 43

Mail : [email protected]

WhatsApp : https://eyfelguzellik.com/wp-iletisim

Tel : 0545 466 42 43

Sorularla Kıl Tekniği ile Kaş

Sorularla Lazer Epilasyon

Kaynak WhatsApp
Kişi Eyfel Estetik

Bir Cevap Bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmamaktadır.