2022 DGS Matematik Video Eğitim Seti TR Akademi Yayınları

DGS Matematik Video Eğitim Seti2022 TR Akademi DGS Matematik Görüntülü Eğitim Seti ÖSYM’nin son müfredatına göre hazırlanmıştır. Dikey Geçis Sınavlarında yüksek standart sapma değerine sahip Sayısal Mantık dersi de Matematik Eğitim Seti’nin içerisinde yer almaktadır.  Dgs Matematik Eğitim Setimizde Konular temelden başlanarak detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bu setle DGS’ye hazırlandığınız takdirde kısa zamanda başarılı olabilirsiniz. TR Akademi DGS Matematik Eğitim Seti’ni almadan önce yandaki videoya tıklayarak tüm demo videolarımızı izlemenizi tavsiye ederiz. Demo videolarında da göreceğiniz üzere çekimler HD kalitesinde gerçekleştirilmiştir. Bu sayede dersleri net ve anlaşılır biçimde izleyebilirsiniz.

DGS Matematik Görüntülü Eğitim Seti windows işletim sistemine ait bilgisayarlarda çalışmaktadır. Dersler 16 GB USB içerisinde sizlere iletilecektir.

Eğitim Seti içerisindeki videoları size 16 GB lık (Metal Kingston) kaliteli usblerde gönderiyoruz. Kendi logomuzu bastığımız çin malı usbler yerine maliyetten kaçınmayarak sizlere kaliteli usbler içerisinde tüm videoları gönderiyoruz. Usb kullanımını anlatan videomuz set içerisinde sizlere gelecektir.

Alanında yılların deneyimine sahip youtube sitesinin fenomen matematik hocalarından uzman hocamız Savaş DAVAZ , DGS matematik eğitim setindeki dersleri öğrencilerimizin kolay anlayacağı şekilde detaylı olarak akılda soru işareti kalmayacak şekilde püf noktaları ile anlatmaktadır. Sistemli bir şekilde çalışarak seti bitirdiğiniz taktirde Dikey Geçiş Sınavında matematik bölümünü rahat bir şekilde full yapabileceksiniz. Hocamızın her kalıptaki soru çözümleri ile desteklediği konu anlatımı ile karşılaşabileceğiniz soruları kolay bir şekilde çözdüğünüzü göreceksiniz.

 • KONU ANLATIMI VE SORU ÇÖZÜMÜ BİR ARADA
 • DGS Matematik eğitim seti güncel olarak hazırlanmıştır.
 • Görüntülü eğitim setiyle DGS’ye düşük maliyetle, kısa zamanda ve kolayca hazırlanabileceksiniz.
 • DGS Matematik eğitim seti sıfırdan anlatıldığı için derslere yeni başlayanlar ve bilmeyenler için de uygun olarak hazırlanmıştır.
 • DVD içeriklerini aşağıdaki konu listesi bölümünden görebilir ve konu isimlerine tıklayarak o konudaki video derslerin bir kısmını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Ürün Satış Linki :

https://trkitapmerkezi.com/savas-davaz-dgs-matematik-video-egitim-seti

Video Eğitim Seti Değerlendirmesi
100%
Başarılı
 • Video Çözünürlük Kalitesi 100%
 • Soru Kalitesi 100%
4 Yorumlar
 1. gülgün says

  videolarda sesli anlatım yok mu

  1. TR Akademi says

   Tabi ki var sayın hocam. Hangi videoda ses sorunu ile karşılaştınız belirtir misiniz?

 2. Semra says

  Hocam merhaba,
  Eğitim videolarınızı beğenerek takip ediyorum. Fakat kesir problemlerinden sonraki konularda video bulunmuyor. Olan linkleri de tıkladığınızda hep aynı konu (asal sayılar) konusu açılıyor.Sayfada sorun mu var acaba?
  Yardımcı olursanız sevinirim. Çok teşekkürler… Saygılar…

 3. tarık says

  merhabalar, hocamızın çözdüğü soruları yazılı olarak bulma ihtimalim var mı yani soruların kitabı yok mu

Bir Cevap Bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmamaktadır.